Preskočiť na obsah
Radovan Paroulek

Obchod

Radovan Paroulek

Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Obec
Šarišské Bohdanovce
Od roku
2012
IČO
46 816 500

Radovan Paroulek

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
082 05 Šarišské Bohdanovce
Na trhu od
1. septembra 2012
IČO
46 816 500
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Podnikanie v číslach

14
rokov na trhu
2012
rok vzniku
7
položiek predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Radovan Paroulek

Radovan Paroulek – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Šarišské Bohdanovce. Podniká od 1. septembra 2012.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania tvorí 7 položiek, napríklad pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne, poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu… a maloobchod a veľkoobchod.

Základné údaje

Obchodné meno
Radovan Paroulek
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
46 816 500
Dátum vzniku
1. septembra 2012
Miesto podnikania
082 05 Šarišské Bohdanovce
Živnostenský register
Okresný úrad Prešov, vložka č. 820-73190
Sektor (ESA 2010)
Zamestnávatelia
Odbor (SK NACE 47.12)
Ostatný nešpecializovaný maloobchod

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Radovan Paroulek zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 7 položiek.

  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne

  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu

  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)

  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí

  • Výroba nápojov

  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb

Zobraziť všetkých 7 položiek predmetu činnosti
  • Pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne
  • Poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu konzumáciu
  • Kúpa tovaru na účely jeho predaja konečnému spotrebiteľovi (maloobchod) alebo iným prevádzkovateľom živnosti (veľkoobchod)
  • Rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí
  • Výroba nápojov
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti služieb
  • Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Radovan Paroulek?

Miesto podnikania je v obci 082 05 Šarišské Bohdanovce.

Čím sa Radovan Paroulek zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatný nešpecializovaný maloobchod“ (47.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: pohostinská činnosť a výroba hotových jedál pre výdajne; poskytovanie služieb rýchleho občerstvenia v spojení s predajom na priamu…; maloobchod a veľkoobchod; rganizovanie kultúrnych a iných spoločenských podujatí.

Aké je IČO – Radovan Paroulek?

IČO je 46 816 500.

Odkedy podniká Radovan Paroulek?

Podnikanie začalo 1. septembra 2012. Na trhu pôsobí 14 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Radovan Paroulek podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese radovan-paroulek.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.